Внешний вид Полезные советы

5 секретів швидкого догляду

Догляд за собою – обов’язкова річ для кожної успішної жінки. Але у сучасному темпі життя складно виділити час на себе. Але ж це необхідно для щастя та жіночої привабливості! Як встигнути все й одразу? Допоможе https://beregbud.com.ua та його знання швидких та ефективних методик догляду за собою.

Тканинні маски

Тканинна маска – хіт японського ринку. Японки дійсно надають перевагу таким маскам домашнім. Адже це швидко, зручно та практично. Ви можете підібрати маску за типом шкіри, за улюбленим інгредієнтом або за доступною ціною. Маску можна наносити в літаку, вдома та у подружки в гостях. Головне – це зручно та стильно. Спеціальна тканинна маска діє на шкіру набагато ефективніше за домашню, а її корисні компоненти швидше проникають у дерму.

5 секретів швидкого догляду

Засіб проти вугрів

Перемогти запалення на шкірі можна за допомогою домашніх засобів. Необхідно змішати білу глину із сухою бадягою в рівних пропорціях та нанести на проблемні місця. Повторюйте цю процедуру кілька разів, щоб прищики підсохли. Це швидкий експрес-засіб проти шкідливих запалень.

Усуваємо сухість шкіри

Щоб позбутися сухості шкіри перед тим, як приймати душ, необхідно масажувати тіло спеціальною щіткою з натуральною щетиною (вона повинна бути середньої жорсткості). Ця нехитра процедура допоможе повернути тілу тонус і усуне ороговілі частинки шкіри. Після душу змастіть шкіру кунжутною олією.

5 секретів швидкого догляду

Тепла вода з лимоном

Ви не повірите, але склянка теплої води із соком лимоном здатна значно покращити загальний стан вашої шкіри. Результат ви зможете бачити буквально через тиждень – покращиться стан шкіри, а висипання і зовсім зійдуть.

Мікропілінг

Не забувайте про щоденну процедуру мікропілінгу особи. Проводьте її відразу після глибокого очищення шкіри. Що це вам дасть? Посилення ефекту від нічного крему, загальне поліпшення стану пір та зменшення кількості «шкідливих» чорних крапок. Також мікропілінг відмінно впливає на колір обличчя, адже шкіра набуває здоровішого і свіжішого вигляду.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *